Language Selector

BRATISLAVA LUXURY GUIDE

le Bar

príjemné prostredie s upokojujúcim výhľadom
Ponuky Royal Tree Clubu

V podniku Le Bar v bratislavskom nákupnom centre už od skorého rána rozvoniava káva a raňajky sa tu podávajú v príjemnom prostredí s upokojujúcim výhľadom na vodu. Je to obľúbené miesto najmä na ranné pracovné stretnutia, ale aj na príjemný začiatok dňa v štýle „Savoir vivre“.

Cez obedy si môžete vybrať z a la carte menu, ktoré šéfkuchár pravidelne sezónne obmieňa. Z rovnakej ponuky si môžete vybrať aj vtedy, ak sa rozhodnete zájsť do Le Bar na večeru.

Podvečer sa Le Bar mení na trendový kokteil bar. Obľúbené sú najmä rumové koktaily a vína. V nápojovom lístku je aj slušný výber vín Champagne. Na svoje si prídu aj fanúšikovia rumov. Degustovať môžu rumy takmer z celého sveta a k tomu si vychutnať aj prvotriednu cigaru či vodnú fajku SISHA.

S nocou zase prichádza do Le Baru zábava. Party sa začína a podnik sa zapĺňa. V bare nezriedka vystupujú rôzni umelci zo Slovenska, ale aj zo zahraničia. Pokojne sa vám môže stať, že si do podniku zájdete len na jeden koktail a odrazu sa na pódiu objaví Dara Rolinc či známy DJ z Ibizy a „donúti“ vás odísť až nad ránom. Priestor je ideálny aj na spoločenské akcie a firemné podujatia či súkromné party.

Ponúkané benefity

Pre členov Royal Tree Club

  • 20% benefit z účtu

Kontaktné údaje

Prihláste sa alebo zaregistrujte