Language Selector

BRATISLAVA LUXURY GUIDE

Zion Spa Premium

v hoteli Crowne Plaza Bratislava
Ponuky Royal Tree Clubu

Exkluzívny súkromný klub ZION SPA PREMIUM sa nachádza v hoteli Crowne Plaza Bratislava, v samotnom srdci pulzujúcej Bratislavy. Každého hosťa privíta a príjemne prekvapí príjemné súkromie a božský pokoj.

Nachádza sa na prvom poschodí hotela Crowne Plaza. Na ploche 537,5 m2 prináša exkluzívnu starostlivosť o telo aj dušu.

Objavíte tu novú dimenziu komplexnej starostlivosti. Wellness zóna s bazénom s protiprúdom, fínskou saunou a parnou aróma saunou vám poskytne absolútny relax. Fitcentrum so špičkovým vybavením prestížnej značky Technogym vás nabudí energiou.

Okrem aktívneho oddychu, tu môžete stráviť čas procedúrami, ktoré vás budú nielen hýčkať, ale aj liečiť a dopriať si tak potrebný oddych od uponáhľaného života. Priateľský a profesionálny personál vás presvedčí o tom, že okrem príjemnej atmosféry a odbornej starostlivosti, vyznáva zásady prístupu, ktorý je zameraný na klienta, teda na vás a vaše potreby.

PREHĽAD ČLENSKÉHO PROGRAMU

Členský program rozširuje možnosť aktívne využívať ponúkané priestory a vybavenie, vrátane plaveckého bazéna, fitnes a wellness centra, solária a tiež spa procedúr.

Členovia môžu rovnako intenzívne využívať množstvo zliav a iných benefitov.

Členstvo je k dispozícii pre jednotlivcov, páry alebo skupiny piatich, alebo viacerých osôb. Osoby musia byť staršie ako 18 rokov, v opačnom prípade musia disponovať písomným súhlasom od rodiča, alebo zákonného zástupcu.

Výhody členstva sú závislé na dostupnosti, sú neprenosné a sú poskytnuté po predložení členskej karty.

Členská karta umožňuje vytvorenie podúčtu na hradenie občerstvenia alebo využitých služieb.

Ponúkané benefity

Pre členov Royal Tree Club

  • 20% benefit na členstvo
  • 10% benefit na všetky procedúry a terapie

Kontaktné údaje

Prihláste sa alebo zaregistrujte